Увага! Умови конкурсу оновлено та подовжено кінцевий термін подання заявок.Конкурс серед НУО та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні» (UA1-2016-143)

Subject: Увага! Умови конкурсу оновлено та подовжено кінцевий термін подання заявок.Конкурс серед НУО та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні» (UA1-2016-143)
Published: 17.03.2016
Status: closed
Deadline: 
05.04.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Cоціально-економічний розвиток громад,
які приймають ВПО».

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в доларах США.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Проектні заявки мають надійти на адресу (власноруч або поштою) Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 5 квітня 2016 р. до 18:00. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру  UA1-2016-143 та адресувати конверт відділу закупівель.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int до уваги Катерини Арданьян  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY