English | Українська
«Діти першими страждають від посттравматичного стресу»

Психолог із Луганська консультує інших переселенців. Надія – одна із понад 3 тис. внутрішньо переміщених осіб, які отримали грант на самозайнятість чи професійне навчання в рамках програми МОМ.

Понад 110 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На кінець травня, МОМ допомогла понад  110 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 21 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

МОМ запрошує молодь взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE

Представництво МОМ в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE: висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції  в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.

Українці за кордоном – найбільші інвестори в українську економіку, підтверджують результати дослідження, виконаного в рамках проекту МОМ

Обсяг коштів, що українські трудові мігранти переказують додому, перевищує усі інвестиції іноземних компаній та допомогу міжнародних донорів взятих разом.

МОМ допомагає мігрантам краще підготуватися до нового життя в Канаді

Кілька сотень українців, які готуються до переїзду в Канаду, перед від’їздом відвідали безкоштовні орієнтаційні сесії, що проводяться Представництвом МОМ в Україні на прохання уряду Канади з весни 2015 року.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців