English | Українська
Генеральний директор МОМ відвідав Україну

Генеральний директор Міжнародної організації з міграції Вільям Лейсі Свінг 6-7 жовтня відвідав Київ для зустрічі з українськими високопосадовцями. Його візит збігся в часі зі святкуванням 20-річчя роботи Представництва МОМ в Україні, яке наразі є найбільшою місією МОМ у Європі.

Переселенці та громади, що їх приймають, потребують комплексної підтримки та інноваційних рішень задля інтеграції та розвитку

Конференція, організована Міністерством із питань тимчасово окупованих територій та ВПО і МОМ за підтримки урядів Японії та Норвегії, зібрала понад двісті переселенців та членів місцевих громад, представників органів державної влади, міжнародної спільноти та громадянського суспільства.

«Діти першими страждають від посттравматичного стресу»

Психолог із Луганська консультує інших переселенців. Надія – одна із понад 3 тис. внутрішньо переміщених осіб, які отримали грант на самозайнятість чи професійне навчання в рамках програми МОМ.

Понад 110 000 переселенців та людей, які зазнали наслідків конфлікту, отримали допомогу МОМ

На кінець травня, МОМ допомогла понад  110 000 уразливих вимушених переселенців та представникам громад, які зазнали наслідків конфлікту, у 21 регіоні України. Вони отримали ліки, засоби гігієни, одяг та взуття, юридичні консультації та психологічну підтримку, а також сприяння у самозайнятості.

МОМ запрошує молодь взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE

Представництво МОМ в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE: висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції  в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.

Новини
Публікації
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Оголошення

Інформація для тих,
хто від’їжджає
до США, Канади,
Австралії
та Нової Зеландії

Дізнатися більше

 

Політика прозорості

 

Інформаційні сесії для тих, хто від’їжджає до Канади

безкоштовна інформаційна гаряча лінія для вимушених переселенців