English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ВІДЕОКОНТРОЛЮ ДЛЯ ПУНКТУ ПРОПУСКУ АВТОМОБІЛЬНОГО СПОЛУЧЕННЯ «НОВІ ЯРИЛОВИЧІ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДФСУ (UA1-2018-3055)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ВІДЕОКОНТРОЛЮ ДЛЯ ПУНКТУ ПРОПУСКУ АВТОМОБІЛЬНОГО СПОЛУЧЕННЯ «НОВІ ЯРИЛОВИЧІ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МИТНИЦІ ДФСУ (UA1-2018-3055)
Опубліковано: 05.10.2018
Стан: відкрито
Дата завершення: 
15.11.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір обрати Постачальника послуг для створення програмного забезпечення для автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю для пункту пропуску автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці Державної фіскальної служби України у рамках проекту «Впровадження автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю в автомобільному пункті пропуску «Нова Гута – Нові Яриловичі» на білорусько-українському кордоні» (IVCO), для чого складається ця Тендерна документація.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій (наступний робочий день після дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в доларах США без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві Тендерної документації далі. 

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІ.          Стандартні форми Технічної пропозиції

Розділ ІІІ.         Стандартні форми Фінансової пропозиції

Розділ ІV.         Технічне завдання

Розділ V.          Шаблон Договору на надання послуг

Розділ VI.         A. Банківська гарантія повернення авансового платежу

                        Б. Тендерне забезпечення

                        В. Забезпечення виконання

Додаток А.       Інформаційний листок Постачальника

Додаток Б.       Кодекс поведінки Постачальника

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджувальну інформацію та документи:

 1. Форми технічної пропозиції ФТП-1 – ФТП-9;
 2. Форми фінансової пропозиції ФФП-1 – ФФП-5;
 3. Тендерне забезпечення (Розділ VI (Б) у формі банківської гарантії та у розмірі еквівалентному 2% загальної вартості пропозиції;
 4. Профіль компанії (загальний опис та презентація досвіду компанії); 
 5. Інформаційний листок Постачальника (додається окремим файлом);
 6. Підписаний Кодекс поведінки Постачальника (додається окремим файлом);
 7. Перелік основних контрактів, укладених Учасником за останні 5 (п’ять) років щодо виконання проектних завдань подібного типу та масштабу, у разі спільного підприємства – за кожним учасником. Щодо кожного контракту необхідно зазначити загальний опис проекту, його тривалість, контракту вартість та роль Учасника тендеру;
 8. Відгуки (рекомендації) ключових клієнтів;
 9. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 10. Статут компанії Учасника (за наявності);
 11. Підтвердження податкового ідентифікаційного номера та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 12. Дійсні дозволи / ліцензії державного зразка щодо ведення діяльності, необхідної для реалізації завдання тендеру (якщо необхідно);
 13. Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за останній операційний рік;
 14. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номера та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 3 роки, а також рекомендації клієнтів; e) Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за останній операційний рік.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-3055 «Надання послуг із програмного забезпечення для автоматизованої системи інтелектуального відеоконтролю для пункту пропуску автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці Державної фіскальної служби України» за наступною адресою: 

Міжнародна організація з Міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вулиця Михайлівська, 8,

Київ, 01001

Україна

не пізніше ніж о 16:00, 15 листопада 2018 року. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 15 листопада 2018 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2018-3055 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-3055 - [найменування учасника (без дужок)] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Качалова Максима). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 5 робочих днів до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань стосовно Постачальників.

 

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості