УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ М’ЯКОГО ІНВЕНТАРЮ І ПРОТИПРОЛЕЖНЕВИХ ТОВАРІВ (UA1-2020-1903)

Subject: УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ М’ЯКОГО ІНВЕНТАРЮ І ПРОТИПРОЛЕЖНЕВИХ ТОВАРІВ (UA1-2020-1903)
Published: 15.01.2021
Status: closed
Deadline: 
03.02.2021

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 15 січня 2021 року оголошує тендер на постачання м’якого інвентарю і протипролежневих товарів для медичних установ в рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з Запитом Пропозицій нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Тендер відкрито для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що не є платниками ПДВ. У комерційній пропозиції запропонована ціна та загальна вартість Товару вказуються в доларах США без ПДВ. МОМ залишає за собою право відхилити пропозиції, ціни в яких вказані з ПДВ.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 16:00 03 лютого 2021 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій, а також зразками товару відповідно до Технічної Специфікації (Додаток С).

Учасники повинні розмістити електронні версії документів пропозиції (скан-копії) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 03.02.2021. В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1903  – [вкажіть назву учасника без дужок] – Комерційна пропозиція

Учасники тендеру, мають одночасно з комерційною пропозицією надати зразок Товару, включно із маркуванням, скотчем, у запакованому виді, для оцінки та порівняння (зразок пакувального скотчу, що надається, може бути не брендованим, але тип та якість зразка повинні повністю відповідати матеріалу, що пропонується до поставки) (див. Додаток C Запиту Пропозицій «Технічна специфікація запиту» щодо вимог до зразків).

Зразки необхідно доставити не пізніше 16:00 03.02.2021 за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2020-1903 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Віталія Кравченко.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY