Конкурс на організацію літнього наметового табору для дітей (№ UA1-2015-236)

Subject: Конкурс на організацію літнього наметового табору для дітей (№ UA1-2015-236)
Published: 21.05.2015
Status: closed
Deadline: 
02.06.2015

Запрошуємо організації подати проектні пропозиції щодо організації літнього наметового табору для дітей, які постраждали від торгівлі людьми, дітей осіб, постраждалих від торгівлі людьми та дітей із родин внутрішньо переміщених осіб.

Учасники літнього табору: 15 дітей з родин осіб постраждалих від торгівлі людьми, які проживають у Вінницькій області, які проходять або нещодавно завершили програму реінтеграції в рамках Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні та які не мають можливості скористатися іншими програмами літнього оздоровлення, а також дітей із родин внутрішньо переміщених осіб. Список учасників (із зазначенням ПІБ, місця проживання, віку) повинен додаватися до проектної заявки та затверджуватися МОМ до початку проекту.

Зміст проекту:

  1. Організація табору. Громадська організація відбирає базу для проведення табору (очікується, що табір буде організовано у Вінницькій області на базі існуючого дитячого табору, пансіонату чи бази відпочинку) та укладає необхідні угоди із керівництвом. Громадська організація також забезпечує проїзд учасників від місця проживання до табору та у зворотньому напрямку у відповідності до вимог законодавства України.
  2. Проведення табору. Громадська організація безпосередньо планує, організує та втілює програму табору, що має включати в себе елементи фізичної та психологічної реабілітації учасників, навчання, дозвілля та розваги. Співробітники громадської організації, відповідальні за проект, повинні бути присутні у таборі упродовж усього терміну його проведення.
  3. Моніторинг та оцінка проекту. Громадська організація повинна забезпечити моніторинг та оцінку проекту на рівні безпосередніх та середньострокових результатів згідно стандартів МОМ.

Особливі умови:

  1. Попередній досвід реалізації подібних заходів у співпраці з МОМ є обов’язковим.
  2. Організація бере на себе відповідальність за учасників табору згідно із вимогами законодавства України.
  3. Організація повинна мати та включити до складу співробітників проекту штатних психологів та/ або соціальних педагогів із досвідом роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми. Резюме цих співробітників повинні додаватися до  заявки.

 Детальні умови можна завантажити тут.

Тривалість проекту: 1 місяць, включно із підготовчим та звітнім етапами.

Проектні пропозиції приймаються до 17:00, вівторка, 2 червня 2015 року. Проектні пропозиції за стандартною формою МОМ, із підписом голови організації та печаткою організації, необхідно надсилати поштою з поміткою «UA1-2015-236 - Конкурс на організацію літнього наметового табору для дітей» на адресу МОМ в Києві:

До уваги Валерії Брагілевої

Міжнародна організація з міграції

вул. Михайлівська, 8

Київ 01001, Україна

З запитаннями стосовно тендера, звертайтесь до Ірини Мидловець за електронною адресою imydlovets@iom.int

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY