Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні» ( UA1-2016-348)

Subject: Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні» ( UA1-2016-348)
Published: 06.07.2016
Status: closed
Deadline: 
18.07.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі – МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) та місцевих громад в якості партнерів-виконавців проекту «Довгострокова інтеграція внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Cоціально-економічний розвиток громад, які приймають ВПО»

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в доларах США (завантажити форму бюджету)

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II.  Форма проектної заявки НУО

Частина ІІІ. Форма бюджету проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають надійти на адресу (власноруч або поштою) Представництва МОМ в Україні: вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна (до уваги відділу закупівель) не пізніше ніж до 18:00 18 липня 2016 р.  Також необхідно обов’язково надіслати електронну версію заявки за  адресою: iomkievtenders@iom.int, із вказівкою номеру та назви тендеру. Заявки, отримані пізніше зазначеного строку подання пропозицій, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру     UA1-2016-348 та його назву.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int до уваги Анни Кареліної (в темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  «Питання за запитом пропозицій UA1-2016-348, до уваги Анни Кареліної»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY