Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів (UA1-2016-267)

Subject: Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів (UA1-2016-267)
Published: 16.05.2016
Status: closed
Deadline: 
17.06.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проектів «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР ІІ Phase 2)» , «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT), «Програма протидії торгівлі людьми у Східній Європі» для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: реалізація місцевих адвокаційних проектів у рамках спільного проекту Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна (до уваги відділу закупівель) до 10:00 17 червня 2016 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2016-267.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int до уваги Вікторії Мазуренко (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед заявниками.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY