Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Черкаській області (UA1-2016-145)

Subject: Конкурс на залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Черкаській області (UA1-2016-145)
Published: 21.03.2016
Status: closed
Deadline: 
24.04.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, для здійснення яких оголошується конкурс.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в гривнях.

Партнерські заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ, вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна до 24 квітня 2016. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

Детальні інструкції щодо подання заявки наведено в Частині І, п.7 оголошення про конкурс. Заявка повинна містити ти наступні документи:

1)  Заповнену форму ФПЗ-1 (Форма подання заявки щодо партнерства).

2)  Копія Статуту НУО.

3)  Копія Свідоцтва про Реєстрацію НУО.

4) Копія Довідки про взяття на облік платника податків (форма №4-ОПП про неприбутковість організації).

5) Копія Довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).

Всі документи в заявці повинні бути завірені печаткою організації та підписом її Голови (на копіях зазначити «копія вірна»).

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити номер тендеру  UA1-2016-145 з поміткою «до уваги відділу закупівель».

Довідки за за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа номеру тендеру та з поміткою «до уваги Тетяни Штанєвої»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY