Конкурс проектів для НУО-членів Всеукраїнської Коаліції громадських організацій щодо організації інформаційної кампанії, присвяченої Всесвітньому дню боротьби із торгівлею людьми, 30 липня 2016 р. (UA1-2016-341)

Subject: Конкурс проектів для НУО-членів Всеукраїнської Коаліції громадських організацій щодо організації інформаційної кампанії, присвяченої Всесвітньому дню боротьби із торгівлею людьми, 30 липня 2016 р. (UA1-2016-341)
Published: 28.06.2016
Status: closed
Deadline: 
08.07.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту: «Протидія торгівлі людьми в Україні» (СТІР ІІ Phase 2), для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: Реалізація місцевих проектів у рамках спільного проекту Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми щодо організації інформаційної кампанії, присвяченої  Всесвітньому дню боротьби із торгівлею людьми, 30 липня 2016 р.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи, які можна завантажити тут:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 18:00 8 липня 2016 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер та назву тендеру: Тендер: UA1-2016-341 «Організації інформаційної кампанії, присвяченої  Всесвітньому дню боротьби із торгівлею людьми, 30 липня 2016 р.»

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічним завданням можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2016-341, до уваги Вікторії Мазуренко». Запит необхідно надіслати не пізніше 3х календарних днів до вказаного кінцевого терміну подання. 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг

 

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY