Конкурс проектних пропозицій на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській областях» (UA1-2015-2068)

Subject: Конкурс проектних пропозицій на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській областях» (UA1-2015-2068)
Published: 23.12.2015
Status: closed
Deadline: 
08.01.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією. 

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській областях». Метою проекту є проведення тренінгів із самозайнятості для зазначених осіб, а також посттренінгове супроводження таких осіб у процесі започаткування і здійснення власної самозайнятості.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та посттренінгове супроводження. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США. Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО.

Частина IV. Технічне завдання.

Частина V. Шаблон Угоди.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 12:00, 8 січня 2016 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати електронну версію заявки за адресою: iomkievprocurement@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-2068  та адресувати конверт до Відділу закупівель Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. 

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int. В темі листа, щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: Запит за тендером UA1-2015-2068  для Максима Осаволюка.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY