Конкурс серед неурядових організацій в якості партнерів-виконавців проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі»(UA1-2015-2015)

Subject: Конкурс серед неурядових організацій в якості партнерів-виконавців проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі»(UA1-2015-2015)
Published: 26.11.2015
Status: closed
Deadline: 
02.12.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується урядом Японії.  

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб Україні на пост-конфліктних територіях Донбасу». Метою проекту є проведення тренінгів з самозайнятості для зазначених осіб, а також посттренінгове супроводження таких осіб у процесі започаткування власної самозайнятості.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та посттренінгове супроводження. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям.

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО.

Частина IV. Технічне завдання.

Частина V. Шаблон Угоди.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 17:00 2 грудня 2015 р. Також необхідно обов’язково надіслати електронну версію заявки за адресами: iomkievprocurement@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити номер тендеру   UA1-2015-2015 та адресувати конверт в Тендерний комітет МОМ. 

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int вказавши у темі листа (ОБОВЯЗКОВО! ) номер тендеру UA1-2015-2015 до уваги Михайла Ломідзе

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Всеохоплююча стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні

 

 

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY