Конкурс серед НУО на Надання послуг Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (UA1-2016-029)

Subject: Конкурс серед НУО на Надання послуг Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (UA1-2016-029)
Published: 21.01.2016
Status: closed
Deadline: 
31.01.2016

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення досвідченої профільної неурядової організації (НУО) в якості партнера-виконавця проектів  «Реінтеграція та реабілітація осіб, які постраждали від торгівлі людьми (III)», «Протидія торгівлі людьми в Україні» та «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT), для втілення яких оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: надання послуг Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. До розгляду прийматимуться лише заявки, отримані від НУО, що мають досвід виконання подібних проектів у співпраці з МОМ не менше 5 років та мають відповідні технічні та людські ресурси. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, (до уваги Відділу закупівель) до 31 січня  2016 р. Заявки, отримані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2016-029.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Ірини Мидловець (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед парнерами-виконавцями.

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY