МОМ ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ НА СІТІ-ЛАЙТАХ (UA1-2018-3010)

Subject: МОМ ОГОЛОШУЄ ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ НА СІТІ-ЛАЙТАХ (UA1-2018-3010)
Published: 14.05.2018
Status: closed
Deadline: 
21.05.2018

ТЕМА: ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ НА СІТІ-ЛАЙТАХ (UA1-2018-3010)

В рамках проекту «Нове обличчя кордону, фаза 2», Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, 14 травня 2018 року оголошує тендер на Виготовлення та розміщення зовнішньої реклами на сіті-лайтах.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

 

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, а також стандартну форму контракту завантажити тут.

Форму бюджету пропозиції (Форма-2) можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

 

Загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях, без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, не будуть розглядатися.

Надання послуг проводитиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем послуг податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

Подаючи свої пропозиції в рамках цього запиту учасники, у разі обрання переможцем, підтверджують готовність повністю прийняти типову Угоду-замовлення МОМ без будь-яких змін.

 

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

 

Зацікавлені Постачальники послуг повинні надіслати свої комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих супровідних документів на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 17:00 21.05.2018. В темі листа необхідно вказати:

«UA1-2018-3003– Комерційна пропозиція [Назва компанії]».

Загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

 

Комерційна пропозиція повинна містити усі документи передбачені п. 5.2 Інструкції для постачальників послуг.

 

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2018-3010 – Запит додаткової інформації, до уваги Анастасії Дан

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY