Увага! Строки тендеру подовжено. Запит пропозицій щодо надання послуг із організації проведення семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (UA1-2018-128)

Subject: Увага! Строки тендеру подовжено. Запит пропозицій щодо надання послуг із організації проведення семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (UA1-2018-128)
Published: 06.03.2018
Status: closed
Deadline: 
14.03.2018

Міжнародна організація за Міграції (МОМ), Представництво в Україні, запрошує зацікавлених постачальників послуг подати пропозиції щодо надання послуг із організації проведення семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні»

Просимо зауважити, що процедура вибору Постачальника послуг буде відбуватися за правилами Міжнародної Організації з Міграції.

Деталі Запиту пропозицій, Інструкцію для Постачальників послуг, а також стандартну форму Договору можна завантажити тут.

Шаблон Комерційної пропозиції (Форма-1) можна завантажити тут.

Інформаційний листок постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

Ціни та загальна вартість Пропозиції має бути вказана в гривнях, без ПДВ.

Вказана у пропозиції вартість по кожній статті витрат має включати усі відповідні податки та збори.

Пропозиції, надані з ПДВ, буде відхилено.

Подаючи свої пропозиції в рамках цього запиту учасники, у разі обрання переможцем, підтверджують готовність повністю прийняти типовий Договір МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ. 

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 14:00, 14.03.2018 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом документів (відповідно до Запиту пропозицій).

Оригінал пропозиції необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська, 8.

м. Київ,

01001,

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-128

Предмет: Надання послуг із  організації проведення семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні».

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 14:00 14.03.2018. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2018-128 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Електронна пропозиція має містити усі документи, зазначені у Запиті пропозицій.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2018-128 ­– [найменування учасника (без дужок)] – запит додаткової інформації

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти пропозиції, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY