Увага! Тендер подовжено! Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8 (1 та 2 поверхи), м. Київ (UA1-2018-365)

Subject: Увага! Тендер подовжено! Тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8 (1 та 2 поверхи), м. Київ (UA1-2018-365)
Published: 18.07.2018
Status: closed
Deadline: 
30.07.2018

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, оголошує тендер на виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі в офісному приміщенні за адресою вул. Михайлівська, 8 (1 та 2 поверхи), м. Київ.

Технічне завдання містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 30 липня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податків, список та рекомендації найбільших клієнтів, копію сертифікату авторизованої діяльності R&M, термін системної гарантії та інші документи, зазначені у ТЗ «Перелік рекомендованого мінімуму пасивного мережевого обладнання та вимоги до компанії інтегратора»).

Загальна вартість (договірна ціна) комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях з ПДВ (у разі якщо учасник є платником ПДВ) та без ПДВ (у разі якщо учасник є платником єдиного податку).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

МОМ заохочує постачальників здійснити ознайомчий візит на об’єкт з метою подання коректної пропозиції.

Прохання надсилати комерційні пропозиції разом з пакетом тендерних документів з поміткою “Тендер #UA1-2018-365: Виконання робіт із встановлення локальної обчислювальної мережі в офісному приміщенні по вул. Михайлівська, 8 (1-2 поверхи), м. Київ” на електронну адресу iomkievtenders@iom.int  до 10:00, 30 липня 2018 року з поміткою до уваги Юлії Завертаної. Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб.

Організувати візит для оцінки обсягу робіт та у разі виникнення додаткових запитань, зацікавлені Учасники тендеру можуть адресувати запит за електронною адресою iomkievtenders@iom.int  із зазначенням наступного:  UA1-2018-365 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Юлії Завертаної). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 1 робочий день до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY