УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО. ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ З ПЕРЕВІРКИ ПАСПОРТІВ ДЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-3029)

Subject: УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО. ТЕНДЕР НА ВИГОТОВЛЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ З ПЕРЕВІРКИ ПАСПОРТІВ ДЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-3029)
Published: 20.07.2018
Status: closed
Deadline: 
09.08.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення друкованої продукції для потреб Проекту «Нове обличчя кордону 2» відповідно до наданого технічного завдання та макетів МОМ.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну специфікацію запиту та інформацію щодо вимог до оформлення комерційної пропозиції.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 16:00, 09 серпня 2018 разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, свідоцтва платника податків). Заявки, надані пізніше цього терміну, не будуть розглянуті.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (завантажити форму).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті на адресу:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

До уваги відділу закупівель

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

зазначивши наступне:

«Тендер UA1-2018-3029 – виготовлення навчальних посібників з перевірки паспортів для Адміністрації Державної прикордонної служби України»

[назва, поштова адреса учасника]

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни в комерційних пропозиціях мають бути вказані в гривнях, без ПДВ, так як в рамках даного проекту оплата послуг, які включають ПДВ, не передбачена. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int (з вказівкою у темі листа «Запит за роз’ясненнями UA1-2018-3029, до уваги Максима Качалова»).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY