Проведення тренінгів щодо механізмів фандрайзингу та профілактики професійного вигорання для членів ініціативної групи громад (UA1-2018-387)

Subject: Проведення тренінгів щодо механізмів фандрайзингу та профілактики професійного вигорання для членів ініціативної групи громад (UA1-2018-387)
Published: 07.08.2018
Status: closed
Deadline: 
28.08.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнера-виконавця проекту із соціального згуртування населення. У рамках цього проекту передбачається проведення одноденного тренінгу  з наступної тематики: механізми фандрайзингу та профілактика професійного вигорання для членів ініціативних груп громад.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та географічне розташування громад. Загальна кількість тренінгів в рамках проекту – 46 одноденних тренінгів. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс. У результаті відбору буде обрана одна НУО, яка буде відповідати за проведення усіх 46 тренінгів у 20 регіонах України.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 – Інформаційний листок учасника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ

Інструкція, шаблони вище наведених документів та детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 18:00, 28 серпня 2018 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ),

Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська, 8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2018-387- Проведення тренінгів щодо механізмів фандрайзингу та профілактики професійного вигорання для членів ініціативної групи громад

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. 

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2018-387- питання за запитом пропозицій, до уваги Щербакової Анастасії.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

 

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY