Увага! Тендер скасовано! Тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії 7 -13 жовтня 2018 року (UA1-2018-421)

Subject: Увага! Тендер скасовано! Тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії 7 -13 жовтня 2018 року (UA1-2018-421)
Published: 31.08.2018
Status: closed
Deadline: 
12.09.2018

Міжнародна організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 31 серпня 2018 року оголошує тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» 7 -13 жовтня 2018 року.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, «12» вересня 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ, так як в рамках даного проекту платежі, які включають ПДВ не передбачено. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 50 (п’ятдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-421

Назва: Організація офіційного візиту делегації з Японії в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» 7 -13 жовтня 2018 року. у м. Київ, Київська область 7-13  жовтня  2018 року.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати запитання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2018-421, до уваги Прищепи Ірини».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Відповіді на запитання можна завантажити тут.

Технічне завдання, інформаційний листок, кодекс поведінки постачальника, форму стандартного контракту МОМ можна завантажити нижче.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY