УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЄЮ ТА ПРИТУЛКОМ В УКРАЇНІ" (IMMIS) (UA1-2018-3072)

Subject: УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЄЮ ТА ПРИТУЛКОМ В УКРАЇНІ" (IMMIS) (UA1-2018-3072)
Published: 01.10.2018
Status: closed
Deadline: 
24.10.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір обрати Постачальника послуг для проведення тренінгового курсу в рамках проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" (IMMIS), для чого складається цей Запит Пропозицій.

Просимо зауважити, що процедура вибору Постачальника послуг буде відбуватися за правилами Міжнародної Організації з Міграції.

МОМ запрошує зацікавлені профільні бізнес-школи, тренінгові центри, що мають значний досвід проведення тренінгових курсів для корпоративних клієнтів, міжнародних організацій та представників сфери державного управління, подати пропозицій щодо надання послуг із проведення тренінгового курсу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS).

Детальну інформацію про послуги наведено у Додатку №1 «Технічне завдання».

Пропозиція Постачальника послуг має містити наступні документи:

  1. комерційну пропозицію компанії;
  2. детальний опис плану роботи та методології реалізації тренінгових курсів;
  3. резюме фахівців-тренерів, які проводитимуть тренінгові курси із документами, що підтверджують їх відповідну кваліфікацію (дипломи, сертифікати, інформація про раніше проведені тренінги);
  4. профіль компанії (із зазначенням короткої інформації про компанію, її спеціалізацію, попередній досвід з проведення подібних тренінгів, курсів, навчання);
  5. рекомендації ключових клієнтів (за наявності);
  6. реєстраційні документи компанії (свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника податку тощо);
  7. бюджет пропозиції на проведення курсів (із зазначенням витрат по проведенню кожного модуля).

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій (наступний робочий день після дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Подаючи свої пропозиції в рамках цього запиту, учасники, у разі обрання переможцем, підтверджують готовність повністю прийняти положення типового Договору МОМ (Додаток №2).

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-3072 «Надання послуг із проведення тренінгового курсу в рамках проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" (IMMIS)» за наступною адресою: 

Міжнародна організація з Міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вулиця Михайлівська, 8,

Київ, 01001

Україна

не пізніше ніж о 16:00 24 жовтня 2018 року. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 24 жовтня 2018 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2018-3072 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-3072 - [найменування учасника (без дужок)] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Качалова Максима). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 робочих дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань стосовно Постачальників.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY