Тендер на організацію семінару для представників юридичних відділів територіальних органів Державної міграційної служби України 6–7 грудня 2018 року у м. Київ (UA1-2018-3101)

Subject: Тендер на організацію семінару для представників юридичних відділів територіальних органів Державної міграційної служби України 6–7 грудня 2018 року у м. Київ (UA1-2018-3101)
Published: 14.11.2018
Status: closed
Deadline: 
20.11.2018

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання, що містить детальну інформацію, можна завантажити в архіві нижче.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої Комерційні пропозиції до 12:00, 20 листопада 2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів.

Повний пакет документів, що подається для участі у тендері, включає наступні документи:

  1. Комерційну пропозицію;
  2. детальне меню, запропоноване для проведення обідів та перерв на каву (із зазначенням розміру порцій у грамах);
  3. копії установчих документів компанії, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку;
  4. список та рекомендації найбільших клієнтів.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ.  Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, який можна завантажити нижче.

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Тендер №UA1-2018-3101 на організацію семінару для представників юридичних відділів територіальних органів Державної міграційної служби України  6 – 7 грудня 2018 року у м. Київ» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int   

Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY