УВАГА! ДАТУ ЗАВЕРШЕННЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР (UA-2018-3109) НА ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ В УЧБОВОМУ КЛАСІ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ЛЬВІВ)

Subject: УВАГА! ДАТУ ЗАВЕРШЕННЯ ТЕНДЕРУ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР (UA-2018-3109) НА ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ В УЧБОВОМУ КЛАСІ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ЛЬВІВ)
Published: 28.11.2018
Status: closed
Deadline: 
08.01.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Нове обличчя кодону, фаза 2», запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на виконання будівельних робіт в учбовому класі Державної прикордонної служби України.

Пакет документів, що подається учасником тендеру, включає наступне:

 1. КП з підписом та печаткою компанії з обов’язковим зазначенням наступної інформації:
 • Пропонований термін повного виконання робіт, в календарних днях. МОМ надає перевагу учасникам, які зобов’язуються виконати замовлення протягом 30 календарних днів;
 • Детальні умови оплати. МОМ надає перевагу оплаті 50% протягом 7 календарних днів з дня підписання Угоди-замовлення та 50% протягом 7 календарних днів з дня підписання усіх актів виконаних робіт та видаткових накладних. Проте, якщо це є неприйнятним, учасник може зазначити свої умови оплати, вказавши відсоток та терміновість платежів за цим замовленням.
 1. Кошториси на виконання будівельних робіт;
 2. Графік виконання робіт (додається окремим файлом);
 3. Портфоліо (профіль) компанії, що демонструє виконання робіт, схожих за обсягом та складністю з роботами означеними в ТЗ;
 4. Інформаційний листок Постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (додається окремим файлом);
 5. Кодекс поведінки постачальника, скріплений підписом та печаткою, за наявності (додається окремим файлом);
 6. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 7. Підтвердження податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво платника  податків, видані відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 8. Копії ліцензій та дозволів державного зразка на виконання означених в ТЗ робіт – за наявності;
 9. Перелік обладнання (орендоване або що знаходиться у власності), яке планується залучити до виконання робіт за цим тендером;
 10. Перелік персоналу учасника, який планується залучити до виконання робіт за цим тендером, а також інформація про їх досвід та кваліфікацію (резюме);
 11. Документи, що підтверджують фінансову спроможність: Баланс (Додаток №1 до Наказу МФУ №73 від 07.02.2013), Звіт про фінансові результати (Додаток №2 до Наказу МФУ №73 від 07.02.2013) за останні 3 роки, аудиторський звіт – за наявності;
 12. У разі залучення субпідрядників - повний пакет документів (пп. 4-11) стосовно таких субпідрядників.

Ціни мають бути зазначені в гривні без ПДВ. Пропозиції мають бути чинними протягом 30 (тридцяти) календарних днів, починаючи з наступного робочого дня після кінцевої дати подання пропозицій.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, про що має бути зазначено у комерційній пропозиції. Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Електронні версії КП та всіх підтверджувальних документів необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 8 січня 2018 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2018-3109 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2018-3109 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY