Тендер на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» з 07 по 10 лютого 2019 року, місто Київ (UA1-2019-1508)

Subject: Тендер на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» з 07 по 10 лютого 2019 року, місто Київ (UA1-2019-1508)
Published: 15.01.2019
Status: closed
Deadline: 
22.01.2019

Міжнародна організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 15 січня 2019 року оголошує тендер на організацію тренінгу в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої Комерційні пропозиції до 12:00,  22 січня 2019 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів.

Повний пакет документів, що подається для участі у тендері, включає наступні документи:

  1. Комерційну пропозицію (Форма – 1) (стандартну форму можна завантажити в додатку);
  2. детальне меню, запропоноване для проведення обідів та перерв на каву (із зазначенням розміру порцій у грамах);
  3. копії установчих документів компанії, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку;
  4. список та рекомендації найбільших клієнтів;

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ.  Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, який можна завантажити в додатку нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Тендер № UA1-2019-1508 – «Організація тренінгу 07-10 лютого 2019 року, м. Київ» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY