Увага! Тендер подовжено. Специфікацію оновлено. Тендер на організацію фінальної звітної конференції в м. Святогірськ, Донецька область з 14.03.19 до 15.03.19 (UA1-2019-043)

Subject: Увага! Тендер подовжено. Специфікацію оновлено. Тендер на організацію фінальної звітної конференції в м. Святогірськ, Донецька область з 14.03.19 до 15.03.19 (UA1-2019-043)
Published: 29.01.2019
Status: closed
Deadline: 
15.02.2019

Міжнародна організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 29.01.2019 року оголошує тендер на організацію фінальної звітної конференції в м. Святогірськ, Донецька область з 14.03.19 до 15.03.19 в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання можна завантажити в додатку нижче.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 12:00 15.02.2019 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів, Інформаційний листок та Кодекс поведінки постачальника).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ, так як в рамках даного проекту платежі, які включають ПДВ не передбачено. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ, який можна завантажити в додатку.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 50 (п’ятдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-043

Назва: організація фінальної звітної конференції в м. Святогірськ, Донецька область з 14.03.19 до 15.03.19 в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Назва: Назва: організація фінальної звітної конференції в м. Святогірськ, Донецька область з 14.03.19 до 15.03.19 в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»

Компанії, зацікавлені в участі в тендері можуть надсилати запитання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями для відповіді Комісії електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2019-043, до уваги Прищепи Ірини».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

 

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY