Тендер на організацію семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» з 18 по 22 лютого 2019 року, місто Київ (UA1-2019-1518)

Subject: Тендер на організацію семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» з 18 по 22 лютого 2019 року, місто Київ (UA1-2019-1518)
Published: 30.01.2019
Status: closed
Deadline: 
06.02.2019

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 31 січня 2019 року оголошує тендер на організацію семінарів в рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання містить детальну інформацію.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої Комерційні пропозиції до 12:00, 6 лютого 2019 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів.

Повний пакет документів, що подається для участі у тендері, включає наступні документи:

  1. Комерційну пропозицію (Форма – 1) (стандартну форму можна завантажити в додатку), оформлену на фірмовому бланку компанії;
  2. детальне меню, запропоноване для проведення обідів та перерв на каву (із зазначенням розміру порцій у грамах);
  3. копії установчих документів компанії, свідоцтва про державну реєстрацію, копію довідки про включення до ЄДРПОУ, копію свідоцтва платника податку;
  4. список та рекомендації найбільших клієнтів;

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (в додатку).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати:

Тендер: UA1-2019-1518

Назва: «Тендер на організацію семінарів в рамках проекту “Підтримка управління міграцією та притулком в Україні” з 18 по 22 лютого 2019 року».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти усі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY