Увага! Термін подання пропозицій подовжено! Надано відповіді на запитання! Тендер на виготовлення картонної настільної гри (UA1-2019 -1708)

Subject: Увага! Термін подання пропозицій подовжено! Надано відповіді на запитання! Тендер на виготовлення картонної настільної гри (UA1-2019 -1708)
Published: 01.02.2019
Status: closed
Deadline: 
08.02.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на виготовлення картонної настільної гри для Програми протидії торгівлі людьми (UA1-2019-1708).

Просимо зауважити, що процедура вибору Постачальника послуг буде відбуватися за правилами Міжнародної Організації з Міграції.

Детальне Технічне Завдання на виготовлення настільної інформацію про послуги наведено у Додатку 1 до даного тендерного оголошення (див. внизу сторінки).

Відповіді на запитання надано у Інформаційному бюлетені 1708-01 (див. внизу сторінки). Макет висічки коробки у векторному форматі додано до даного тендерного оголошення (див. Додаток 3 внизу сторінки).

Усі макети для виготовлення гри та ігрових елементів будуть надані МОМ.

Доставка товару здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 20.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції та зразки поліграфічної продукції до 14:00, 08.02.2019 року. Пропозиція Постачальника послуг має обов’язково містити наступні документи та інформацію:

 1. комерційну пропозицію компанії із зазначенням:
  • технічного опису пропонованих товарів;
  • ціни та вартості товарів;
  • термінів доставки повного тиражу продукції (кількість календарних днів з моменту підписання контракту);
  • пропонованих умови оплати.
 2. реєстраційні документи компанії (свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника податку тощо);
 3. рекомендації ключових клієнтів (за наявності).

Ціни та вартість товару в комерційній пропозиції мають бути зазначені в українських гривнях без урахування ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, буде відхилено. Звертаємо увагу, що поставка товарів у рамках даного запиту не є підставою для надання постачальнику будь-яких податкових преференцій та/або звільнення від сплати будь-яких податків та зборів.

Ціни, вказані в комерційній пропозиції Постачальника послуг, мають обов’язково включати вартість виготовлення продукції, вартість доставки до пункту зазначеного вище, вартість сходового підняття на поверх та розвантаження в приміщенні на 4-му поверсі.

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (Додаток 2 до даного тендерного оголошення).

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Комерційні пропозиції мають бути надіслані до 14:00, 08.02.2019 року разом з пакетом супровідних документів, відповідно до переліку зазначеного вище, на електронну адресу iomkievtenders@iom.int обов’язково зазначивши в темі листа:

«UA1-2019-1708 – Комерційна пропозиція [Назва компанії]»

На електронну адресу надсилаються скановані копії комерційних пропозицій з підписом та печаткою та супровідних документів.

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

Довідкову інформацію можна отримати за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі листа необхідно вказати: UA1-2019-1708 ­ Запит додаткової інформації – До уваги Дан Анастасії

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY