УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО. ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ ДВОХ 2-ДЕННИХ ТРЕНІНГОВИХ КУРСІВ У М.КИЇВ (UA1-2019-1547)

Subject: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО. ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПРОВЕДЕННЯ ДВОХ 2-ДЕННИХ ТРЕНІНГОВИХ КУРСІВ У М.КИЇВ (UA1-2019-1547)
Published: 02.04.2019
Status: closed
Deadline: 
18.04.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг з  проведення двох 2-денних тренінгових курсів у Києві у рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), для чого складається цей Запит пропозицій.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій (наступний робочий день після дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях, без ПДВ. Закупівля послуг за цим Запитом пропозицій здійснюється в межах проекту міжнародної технічної допомоги, зареєстрованому у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (картка реєстрації №3632-02 від 26.06.2018), що дає підстави суб’єктам-платникам ПДВ на звільнення від оподаткування. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Запиту пропозицій далі. 

Пропозиція Постачальника послуг має містити наступні документи:

1)    комерційну пропозицію компанії;

2)    деталізовану програму тренінгового курсу з детальним описом практичних прикладів (case-studies), вправ, рольових ігор;

3)    повну інформацію про методологічний та теоретичний підходи, що застосовуватимуться;

4)    інформацію про тренінгові програми, проведені для керівних кадрів (у тому числі для керівних кадрів державного сектору) установою та запропонованими тренерами.

5)    резюме фахівців-тренерів, які проводитимуть тренінгові курси із документами, що підтверджують їх відповідну кваліфікацію (дипломи, сертифікати, інформація про раніше проведені тренінги);

6)    профіль компанії (із зазначенням короткої інформації про компанію, її спеціалізацію, попередній досвід з проведення подібних тренінгів, курсів, навчання);

7)    рекомендації ключових клієнтів (за наявності);

8)    реєстраційні документи компанії (свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника податку тощо);

9)    бюджет пропозиції на проведення курсу.

Комерційні пропозиції надсилаються в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих супровідних документів на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int обов’язково зазначивши в темі листа:

«UA1-2019-1547– Комерційна пропозиція [Назва компанії]»

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами або направити пропозицію кількома електронними повідомленнями.

Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-1547 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Ірини Подбельської). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 3 робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY