ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ СКАНЕРІВ ДЛЯ ПОТРЕБ ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (UA1-2019-154)

Subject: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ СКАНЕРІВ ДЛЯ ПОТРЕБ ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (UA1-2019-154)
Published: 18.04.2019
Status: closed
Deadline: 
25.04.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ) запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання сканерів для потреб МОМ.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B    Прайс-лист

Додаток С    Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Забезпечення авансового платежу

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

  1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
  2. Прайс-лист (додаток В);
  3. Технічна специфікація (Додаток С);
  4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
  5. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
  6. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
  7. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток Н);
  8. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  9. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  10. У разі залучення субпідрядників для постачання товарів або надання гарантійного / постгарантійного обслуговування - перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії субпідрядника; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії субпідрядника державними органами в Україні або за її межами; c) Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) довідка про відсутність у субпідрядника заборгованості зі сплати податків та зборів; e) Авторизаційні сертифікати субпідрядника, видані виробником запропонованого обладнання, що засвідчують його статус як реселера / партнера / дистриб’ютора / сервісного центру.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в гривні з ПДВ на умовах доставлення DDP-Київ (INCOTERMS 2010). Пропозиції без ПДВ будуть відхилені. Орієнтовний термін доставки обладнання – не більше 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дати укладення Договору.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00, 25 квітня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-154 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2019-154 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY