Увага! Тендерну документацію оновлено! Тендер на забезпечення фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ у Україні (UA1-2019-145)

Subject: Увага! Тендерну документацію оновлено! Тендер на забезпечення фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ у Україні (UA1-2019-145)
Published: 19.04.2019
Status: closed
Deadline: 
13.05.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 19 квітня 2019 року оголошує конкурс пропозицій на Забезпечення  фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ.

Компанії, що висловили бажання брати участь у конкурсі, повинні надати свої комерційні пропозиції та форми, що вимагаються інструкцією «Запрошення до участі у відборі щодо надання послуг безпеки» 12:00, 13 травня 2019  року (дати закриття конкурсу) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів (статут), свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, у тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні та інші документи зазначені в інструкцією «Запрошенні до участі у відборі щодо надання послуг безпеки»).

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Стандартна форма Контракту

Додаток А.       Інформаційний листок постачальника                                    

Додаток Б.       Кодекс поведінки постачальника        

 

Всі наведенні форми та додатки є обов’язковими для заповнення та надання в рамках пропозиції для участі у поточному тендері!

Учасники тендеру повинні вказати вартість своїх послуг в Українській гривні або доларах США.

Оплата буде проводитися відповідно до операційного курсу ООН.

З поточним значенням курсу можна знайти за посиланням:

https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Важливо зауважити, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет ідентичної документації до компанії субпідряду.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з «Забезпечення  фізичної та технічної охорони офісів Представництва МОМ» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру (розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб).  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievtenders@iom.int,  вказавши у темі листа «UA1-2019-145 - Послуги охорони до уваги Щербакової Анастасії»  не пізніше 5 (п’яти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання пропозицій.

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY