ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ» (UA1-2019-1561)

Subject: ТЕНДЕР НА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО КУРСУ «УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ» (UA1-2019-1561)
Published: 23.04.2019
Status: closed
Deadline: 
03.05.2019

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір обрати Постачальника послуг для проведення тренінгового курсу в рамках проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" (IMMIS), для чого складається цей Запит Пропозицій.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день після дати подання пропозицій), про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві Тендерної документації. 

Пропозиція Постачальника послуг має містити наступні документи:

 1. Комерційна пропозиція (Додаток 1);
 2. Детальний опис плану роботи та методології реалізації тренінгового курсу;
 3. Резюме та підтверджуючі документи тренерів (дипломи, сертифікати тощо), які будуть залучені до виконання завдання;
 4. Бюджет пропозиції на проведення курсу (Додаток 2, із зазначенням витрат на проведення кожного заходу, модуля тощо).
 5. Профіль компанії (стисло щодо досвіду та спеціалізації);
 6. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 7. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 8. Довідка банку про відкриття банківського рахунку і відсутність заборгованості по кредитних платежах;
 9. Рекомендаційні листи з приводу організації та проведення заходів, схожих за специфікою та масштабом;
 10. Заповнений Інформаційний листок постачальника (Додаток 4);
 11. Підписаний Кодекс поведінки постачальника (Додаток 5);
 12. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток 6);

Оригінали пропозицій та підтверджуючих документів згідно з наведеним нижче переліком, не пізніше 15:00 03 травня 2019 року доправляються в Представництво МОМ в Україні в запечатаному конверті, на якому повинні бути зазначені номер та назва тендеру «UA1-2019-1561 - Організація та проведення тренінгового курсу «Управління проектами», за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів пропозицій, постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 03 травня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати «UA1-2019-1561 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція».

Тендерні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2019-1561, до уваги Качалова Максима». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Закупівля послуг в рамках цього тендеру виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка №3632-02 від 26.06.2018), що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, анулювати процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

З повагою,

Голова Комісії

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY