Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на питання та оновлено тендерну документацію! Тендер на надання послуг із розробки робочого проекту реконструкції Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (UA1-2019-1567)

Subject: Увага! Тендер подовжено! Надано відповіді на питання та оновлено тендерну документацію! Тендер на надання послуг із розробки робочого проекту реконструкції Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (UA1-2019-1567)
Published: 03.07.2019
Status: closed
Deadline: 
02.08.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (МОМ), з 03 липня 2019 року оголошує тендер на надання послуг із розробки робочого проекту реконструкції Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (с. Оршанець, Соснівський район, м. Черкаси) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Усі правила, вимоги, стандартні форми та технічне завдання (початкові висновки МОМ про статус проектного об'єкту) можна завантажити за посиланням у кінці даного оголошення.

Даний тендер відкрито для постачальників послуг, що не є платниками ПДВ.

Ціна та загальна вартість пропозиції мають бути зазначені в доларах США без ПДВ.

Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Оригінал пропозиції разом з усіма необхідними документами необхідно передати особисто або надіслати поштою на адресу:

Міжнародна організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вулиця Михайлівська, 8,

Київ, 01001, Україна,

не пізніше, ніж 17:00, 02.08.2019 р., що є кінцевим терміном подання пропозицій.

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2019-1567

Назва: Розробка робочого проекту реконструкції Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України (с. Оршанець, Соснівський район, м. Черкаси)

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, Учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше зазначеної вище кінцевої дати подання пропозицій. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-1567 – [найменування Учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Зацікавлені постачальники послуг мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 16:00 12.07.2019 р. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2019-1567 ­– [найменування учасника(без дужок)] – запит роз’яснення.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY