УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ КОНВЕКТОРІВ (UA1-2019-3060)

Subject: УВАГА! ТЕХНІЧНУ СПЕЦИФІКАЦІЮ УТОЧНЕНО! ТЕРМІН ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ТА ДОСТАВКУ ЕЛЕКТРИЧНИХ КОНВЕКТОРІВ (UA1-2019-3060)
Published: 23.07.2019
Status: closed
Deadline: 
09.08.2019

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 23 липня 2019 року оголошує тендер на постачання та доставку електричних конвекторів для потреб постраждало населення в рамках проекту «Нагальна допомога для уразливих людей, що повернулися, та громад, постраждалих від конфлікту у Донецькій та Луганській областях».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з переглянутою тендерною документацією нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 14:00 09 серпня 2019 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи постачальника необхідно подати електронною поштою. Учасники повинні розмістити електронні версії документів пропозиції (скановані копії документів із підписами та печатками, за наявності) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не потребує реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int. В темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2019-3060 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Комерційна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2019-3060 ­– [найменування учасника (без скобок)] – до уваги Анастасії Дан.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY