ТЕНДЕР НА ВИРИБНИЦТВО, ПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖ МЕБЛІВ ДЛЯ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ КУЧУРГАН-ПЕРВОМАЙСЬК ТА РЕНІ-ДЖЮРДЖЮЛЕШТЬ (UA1-2019-1606)

Subject: ТЕНДЕР НА ВИРИБНИЦТВО, ПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖ МЕБЛІВ ДЛЯ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ КУЧУРГАН-ПЕРВОМАЙСЬК ТА РЕНІ-ДЖЮРДЖЮЛЕШТЬ (UA1-2019-1606)
Published: 26.07.2019
Status: closed
Deadline: 
09.08.2019

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Удосконалення інтегрованого управління кордонами на українсько-молдовському кордоні», що реалізується МОМ за підтримки Європейського Союзу, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання та монтаж меблів для пунктів пропуску Кучурган-Первомайськ та Рені-Джюрджюлешть.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

  1. Комерційна пропозиція (Додаток 1);
  2. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток 2) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
  3. Кодекс поведінки постачальника (Додаток 3), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
  4. Інформаційний листок Постачальника (Додаток 4), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
  5. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  6. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
  7. У разі залучення субпідрядників для виготовлення, постачання або монтажу товарів - перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії субпідрядника; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії субпідрядника державними органами в Україні або за її межами; c) Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в гривні без ПДВ, пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Пропозиції подаються виключно в електронному виді. Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 09 серпня 2019 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2019-1606 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями #UA1-2019-1606 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

Поставка виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Схеми приміщень та візуалізація меблів

 

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY