Увага! Тендер подовжено! Тендер на організацію тренінгів для психологів в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-3088)

Subject: Увага! Тендер подовжено! Тендер на організацію тренінгів для психологів в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей» (UA1-2019-3088)
Published: 09.09.2019
Status: closed
Deadline: 
19.09.2019

Шановні панове,

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на організацію тренінгів для психологів в рамках проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», які відбудуться у наступні періоди:

  • Перший тренінг 16 - 19 жовтня 2019 року, м. Київ;
  • Другий тренінг 9 - 12 грудня 2019 року, м. Київ;
  • Третій тренінг 14 - 17 грудня 2019 року, м. Київ.

Детальне технічне завдання додається (див. Додаток 1).

Компанії, які висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 14:00, 19 вересня 2019 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів:

  • форма 1 (див. Додаток 2);
  • копії документів (установчих документів; свідоцтва про державну реєстрацію; копія довідки про включення до ЄДРПОУ; копія свідоцтва платника єдиного податку);
  • список та рекомендації найбільших клієнтів.
  • кодекс поведінки постачальника (див. Додаток 3).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (див. Додаток 4 для ознайомлення).

Прохання надсилати комерційні пропозиції в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів зазначивши в темі листа «Тендер № UA1-2019-3088– Організація тренінгів для психологів м. Київ, 16-19 жовтня, 9-12 грудня, 14-17 грудня» на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

В разі виникнення питань, прохання надсилати їх за електронною адресою: iomkievtenders@iom.int, зазначивши тему листа: «Тендер № UA1-2019-3088 – Питання до уваги Карачевцевої В.О.»

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY