УВАГА! НАДАНО ДОДАТКОВІ РОЗ’ЯСНЕНЯ! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПАРТНЕРСТВА ТА СПІВРОБІТНИЦТВА В РЕІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ (UA1-2020-1409)

Subject: УВАГА! НАДАНО ДОДАТКОВІ РОЗ’ЯСНЕНЯ! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПАРТНЕРСТВА ТА СПІВРОБІТНИЦТВА В РЕІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ (UA1-2020-1409)
Published: 12.02.2020
Status: closed
Deadline: 
28.02.2020

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) України до висловлення своєї зацікавленості в участі та поданні проектних пропозицій в якості партнерів-виконавців в галузі реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партнерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  5. Додаток 3 – Форми проектної пропозиції;
  6. Додаток 4 –  Інформаційний листок  учасника (надається окремим файлом);
  7. Додаток 5 –  Кодекс поведінки постачальника / НУО (надається окремим файлом).

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 18:00, 28 лютого 2020 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська, 8

м. Київ

01001

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

Номер конкурсу:        UA1-2020-1409

Назва конкурсу:         Партнерство та співробітництво в реінтеграції та реабілітації осіб, які постраждали від торгівлі людьми

Найменування НУО: [зазначити найменування НУО]

Регіон:                        [зазначити регіон, де НУО пропонує здійснювати імплементацію проекту]

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int. У темі листа із електронною пропозицією має бути зазначено:

UA1-2020-1409 - [найменування НУО] - Реінтеграція та реабілітація ОПТЛ

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2020-1409 – Запит розяснення - Реінтеграція та реабілітація ОПТЛ, до уваги Анастасії Дан

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY