Оголошення про конкурс серед неурядових організацій в рамках проекту «Підвищення компетентності працівників транспортної галузі щодо протидії торгівлі людьми» (UA1-2019-1944)

Subject: Оголошення про конкурс серед неурядових організацій в рамках проекту «Підвищення компетентності працівників транспортної галузі щодо протидії торгівлі людьми» (UA1-2019-1944)
Published: 14.02.2020
Status: closed
Deadline: 
27.02.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту «Регіональна програма протидії торгівлі людьми,Фаза 2, за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО з усіх областей України подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Підвищення компетентності працівників транспортної галузі щодо протидії торгівлі людьми».

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про навчання та підтримку бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

 1. Запрошення до участі;
 2. Інструкція для партерів-виконавців;
 3. Додаток 1 – Технічне завдання;
 4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
 5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
 6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
 7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми
 8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
 9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Заявку, що подається для участі в конкурсі, необхідно надсилати в електронному вигляді не пізніше 18:00, 27 лютого 2020 року на адресу: iomkievtenders@iom.int. У випадку, якщо розмір файлу перевищує 5 Мб, електронні версії документів необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox або OneDrive).

Заявка повинна включати наступні документи:

 1. Проектна пропозиція - форма TPF-1, засвідчена підписом та печаткою (шаблон наведено у Додатку 4);
 2. Бюджет проектної заявки – форма BPF2, засвідчений підписом та печаткою (шаблон надається окремим файлом);
 3. Заповнений та підписаний інформаційний листок постачальника / НУО (шаблон надається окремим файлом);
 4. Підписаний кодекс поведінки постачальника / НУО (шаблон надається окремим файлом);
 5. Заповнений та підписаний перелік виконаних проектів із зазначенням короткого опису проектів та їх компонентів із даними щодо основних видів діяльності в рамках проекту, кількості бенефіціарів, періоду реалізації, географії проекту тощо;
 6. Резюме основних працівників, яких буде залучено до виконання проекту, із зазначенням конкретної запропонованої позиції, яку займатиме особа в рамках проекту, а також детального опису її обов’язків, що будуть виконувватися в рамках проекту, а також данних щодо освіти, кваліфікації, пройдених тренінгів та попереднього досвіду роботи (орієнтовний шаблон наведено у Додатку 4 форма PPF-3);
 7. Три рекомендаційні листи, в яких зазначається позитивний досвід проведення тренінгової діяльності;
 8. Копії реєстраційних та установчих документів НУО;
 9. Декларація про тендерне забезпечення, засвідчена підписом та печаткою (шаблон наведено у Додатку 7).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

У темі електронного повідомлення обов’язково вказати номер та тему проекту:

UA1-2019-1944 Підвищення компетентності працівників транспортної галузі щодо протидії торгівлі людьми _Назва організації.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2019-1944 - Питання за запитом пропозицій, до уваги Карачевцевої Вікторії_Haзва НУО

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

  МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY