Увага! Тендерну документацію оновлено. Тендер продовжено. Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою бульвар Шевченка 1, м. Тернопіль (UA1-2020-1417)

Subject: Увага! Тендерну документацію оновлено. Тендер продовжено. Teндер на проведення ремонтних робіт в офісному приміщенні за адресою бульвар Шевченка 1, м. Тернопіль (UA1-2020-1417)
Published: 27.02.2020
Status: closed
Deadline: 
18.04.2020

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) з 03.04.2020 оголошує тендер на проведення Ремонтних Робіт в офісному приміщенні за адресою Шевченка 1, м. Тернопіль.

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Даний тендер відкрито для офіційно зареєстрованих в Україні юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що не є платниками ПДВ.

Ціни за одиницю робіт та загальну вартість у пропозиції та кошторисах необхідно вказувати у гривнях без ПДВ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції (у форматі скан-копії із підписом та печаткою) відповідно до технічного завдання до 18.00, 18 квітня 2020 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку, інформаційний листок постачальника, кодекс поведінки постачальника МОМ, список та рекомендації найбільших клієнтів та інших документів як зазначено в ІУТ).

Учасники також повинні розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrie тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 18:00 18.04.2020. У темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-1417– [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Зауважуємо, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти стандартну форму Угоди про виконання будівельних робіт МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.  

Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

Просимо прийняти до уваги, що, у разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду. 

Довідкову інформацію можна отримати за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

У темі листа необхідно вказати: UA1-2020-1417– [вкажіть назву учасника (без дужок)] – до уваги Мурейко Євгенія

МОМ закликає учасників відвідати об’єкт виконання робіт перед калькуляцією кошторисів. Відвідання об’єктів учасником вважатиметься додатковою перевагою при оцінці та порівнянні наданих пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендеру, стандартну форму контракту, технічне завдання, шаблон графіку виконання робіт  Інформаційний листок постачальника, а також Кодекс поведінки постачальника можна завантажити в додатку нижче.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY