Увага! Технічне завдання оновлено. Надано відповіді на запитання.Тендер подовжено! Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1428)

Subject: Увага! Технічне завдання оновлено. Надано відповіді на запитання.Тендер подовжено! Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1428)
Published: 13.04.2020
Status: closed
Deadline: 
04.05.2020

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні» (CTIP Phase III) за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2020 році». Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 – Інформаційний листок учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми.
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для Виконавчих партнерів МОМ
  9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення

Проектна пропозиція та бюджет учаника тендеру, повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 18:00, 04 травня 2020 р., що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2020-1428 – найменування Учасника – Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми у 2020 році

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

Пропозиції, надані пізніше вказаного кінцевого терміну, не прийматимуться до розгляду.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA10-2020-1428 - питання за запитом пропозицій, до уваги Валентина Лукашенко.

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартної угоди МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY