Увага! Тендер подовжено! Тендер на надання послуг з розробки бази даних питань для тестів з оцінювання загальних здібностей респондентів в рамках проєкту «Нова Митниця» (UA-2020-1270)

Subject: Увага! Тендер подовжено! Тендер на надання послуг з розробки бази даних питань для тестів з оцінювання загальних здібностей респондентів в рамках проєкту «Нова Митниця» (UA-2020-1270)
Published: 05.06.2020
Status: closed
Deadline: 
30.07.2020

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі – «МОМ») оголошує тендер надання послуг з розробки бази даних питань для тестів з оцінювання загальних здібностей респондентів в рамках проєкту “Нова Митниця”.

Постачальнику послуг необхідно розробити базу даних питань (надалі – «БД») для тестів з оцінювання загальних здібностей респондентів з ціллю забезпечення конкурентного та чесного процесу відбору та переатестації персоналу, на основі передового світового досвіду

Детальна інформація про послуги та технічні вимоги представлені у Технічному завданні (ТЗ), що додається до даного тендерного оголошення.

Зверніть увагу, що вибір Постачальника послуг буде проводитись у відповідності до процедур відбору МОМ.

Постачальники послуг, що мають бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції - електронні версії (скан-копії документів, завірені підписом та печаткою вповноваженої особи) разом із підтверджуючими документами (відповідно до вимог цього Запиту) до 14:00, 30.07.2020 року.

Права інтелектуальної власності на розроблену БД повинні бути передані Міжнародній організації з міграції в повному обсязі та без будь-яких обмежень.

Пропозиція Постачальника послуг має обов’язково містити наступні документи та інформацію:

  1. Комерційна пропозиція Учасника, що включає:
  • Профіль компанії та  перелік фахівців, залучених до розробки (шаблон наведений в Додатку 2 Технічного завдання);
  • Ціна та загальна вартість розробленого тесту, та запропоновані умови оплати (шаблон форми подання фінансової пропозиції наведений в Додатку 1 Технічного завдання);
  1. База даних із 350 питань, відповідно до умов зазначених в ТЗ;
  2. Копія свідоцтва про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
  3. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податків;
  4. Статут (копія) (за наявності);
  5. Довідка з банку про відкриття банківського рахунку і відсутність заборгованості по кредитних платежах;
  6. Перелік інших подібних проектів, виконаних за останні 2 роки;
  7. Рекомендаційні листи від клієнтів стосовно виконання подібних проектів (за наявності)

Ціна та загальна вартість послуг вказуються у комерційних пропозиціях в українських гривнях, без ПДВ.

Послуги, що є предметом цього запиту, виконуватимуться в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги та звільняються від податку на додану вартість (ПДВ) в Україні. Ціни, вказані в комерційних пропозиціях, в такому випадку не можуть включати в себе ПДВ. Загальна вартість Договору також не включатиме ПДВ. В разі, якщо переможець тендеру є платником ПДВ в Україні, МОМ разом із підписанням Договору про надання послуг, надасть копію картки реєстрації проекту та відповідного плану закупівель. В свою чергу переможець тендеру має вказати у рахунку, видатковій накладній та актах виконаних робіт, що послуги надано без оподаткування ПДВ та передати ці документи до МОМ, оформлені належним чином, разом із податковою накладною. Задля отримання деталей стосовно процесу звільнення від оподаткування ПДВ Постачальникам послугрекомендується звернутися до інструкції Державної фіскальної служби щодо Міжнародної технічної допомоги за наступними посиланнями:

Оплата виконаних послуг здійснюватиметься банківським переказом в українських гривнях.

Пропозиція має бути дійсною впродовж щонайменше 30 (тридцяти) календарних днів. Протягом цього періоду Постачальник послуг повинен бути готовим підтвердити готовність надання послуг відповідно до умов технічної специфікації та наданої Пропозиції.

Подаючи свої пропозиції Учасники тендеру підтверджують готовність до підписання стандартного Договору МОМ, відповідно до шаблону, наведеного у Додатку 3 Технічного Завдання.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-які, або усі пропозиції, які не відповідають вимогам запиту,.

Будь-які питання та запити додаткової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1270 – Запит роз’яснень – до уваги Саханди Світлани.

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY