УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ЗМІНЕНО! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ОНОВЛЕНО! Тендер на розробку інтерактивного навчального матеріалу (квесту)( UA1-2020-1449)

Subject: УВАГА! ДАТУ ЗАКРИТТЯ ТЕНДЕРУ ЗМІНЕНО! ОПУБЛІКОВАНО ІНФОРМЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ! ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ОНОВЛЕНО! Тендер на розробку інтерактивного навчального матеріалу (квесту)( UA1-2020-1449)
Published: 10.07.2020
Status: closed
Deadline: 
30.07.2020

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ) запрошує Постачальників послуг, фізичних та юридичних осіб, які не є платниками ПДВ, до надання  технічних та фінансових пропозицій щодо таких послуг: розробка інтерактивного навчального матеріалу (квест).

Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Комерційні пропозиції разом із пакетом необхідних документів необхідно подати до 18:00 30 липня 2020 р. в електронному вигляді разом з пакетом відсканованих тендерних документів на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int, зазначивши в темі листа «Тендер UA1-2020-1449_Розробка інтерактивного навчального матеріалу (квесту)_Назва компанії».

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Звертаємо Вашу увагу, що розмір файлу, який надсилається в одному повідомленні не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файл на відкритий файлообмінник та надати посилання.

Електронна пропозиція має містити усі документи, зазначені в інструкції для постачальників послуг. Ціна та загальна вартість послуг вказуються у комерційних пропозиціях в доларах США, без урахування ПДВ. Пропозиція має бути дійсною впродовж щонайменше 60 (шестидесяти) календарних днів. Протягом цього періоду Постачальник послуг повинен бути готовим підтвердити готовність надання послуг відповідно до умов технічної специфікації та наданої Пропозиції.

Подаючи свої пропозиції Учасники тендеру підтверджують готовність до підписання стандартного Договору МОМ, відповідно до шаблону, наведеного у Додатку до запиту пропозицій (ЗП).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору МОМ на основі визначення якості та затрат, описаних у цьому ЗП. МОМ залишає за собою право відхилити будь-які, або усі пропозиції, які не відповідають вимогам запиту.

Питання та запити додаткової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1449– Запит роз’яснень – до уваги Карачевцевої Вікторії

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders)

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY