УВАГА!Додаткова інформація для учасників тендеру, які не встигли надати тендерні пропозиції! Тендер на постачання IT обладнання в рамках проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України»(UA1-2020-2702)

Subject: УВАГА!Додаткова інформація для учасників тендеру, які не встигли надати тендерні пропозиції! Тендер на постачання IT обладнання в рамках проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України»(UA1-2020-2702)
Published: 05.08.2020
Status: closed
Deadline: 
28.08.2020

Шановні партнери,

Звертаємо Вашу увагу про зміни у Запиті Пропозицій UA1-2020-2702 в рамках тендеру на постачання ІТ обладнання.

Вимогу щодо переліку країн реєстрація в яких дозволяє постачальнику приймати участь в тендері, наведено в Практичному Довіднику PRAG, додаток А2а (надалі – «Вимога щодо прийнятності»), скасовано.

Постачальники, які не подали свої пропозиції через зазначену вище Вимогу щодо прийнятності,  мають змогу повідомити про це надіславши відповідний лист на електронну пошту iomkievtenders@iom.int, до 16:00 28.08.2020 р.

Зверніть увагу, що повідомлення має містити обґрунтування того, як саме Вимога щодо прийнятності вплинула на можливість подання Вами тендерної пропозиції.  МОМ розгляне можливість подовження терміну подачі комерційних пропозицій в рамках тендеру, відповідно до кожного отриманого повідомлення.

Учасники тендеру, які при підготовці своїх пропозицій враховували обмеження Вимоги щодо прийнятності, мають змогу повідомити про це надіславши відповідний лист на електронну пошту  iomkievtenders@iom.int.

Повідомлення  необхідно надіслати до 18:00 28.08.2020 р.

Зверніть увагу, що повідомлення необхідно надсилати лише у випадку необхідності внесення зміну у раніше подану пропозицію, надавши при цьому обґрунтування того, яким саме чином Вимога щодо прийнятності вплинула на подану Вами пропозицію.

МОМ розгляне можливість внесення змін у подані пропозиції, відповідно до кожного отриманого повідомлення.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер UA1-2020-2702 на виконання постачання IT обладнання в рамках проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на Сході України», що реалізується МОМ за підтримки уряду Японії.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Запит пропозицій (RfQ), що містить детальні інструкції та стандарті форми можна завантажити за посиланням, наведеним у кінці цього оголошення.

Поставку товару необхідно виконати до 28 серпня 2020 р. включно.

Звертаємо увагу, що даний тендер відкрито для постачальників, що не є платниками ПДВ.

Комерційні пропозиції від постачальників, що є платниками ПДВ будуть відхилені.

Ціни та загальна вартість пропозиції  повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Постачальники послуг, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої електронні комерційні пропозиції не пізніше 18:00 13.08.2020 року (дати закриття тендеру), разом із пакетом документів вказаних у Запиті пропозицій.

Електронні документів пропозиції (скан-копії) необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive, OneDrive тощо) після чого надіслати посилання (яке не потребує авторизації або реєстрації) для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного вище кінцевого часу подання пропозицій.

В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2020-2702 – найменування Учасника – Електронна пропозиція

Подаючи свою офіційну пропозицію у відповідь на цей запит Учасники підтверджують свою згоду укласти з МОМ типовий Договір, згідно з шаблоном, наведеним у Додатку 4 Запиту пропозицій, у разі повного або часткового прийняття МОМ поданої пропозицій.

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу

iomkievtenders@iom.int не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до вказаної дати подання пропозицій. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-2702 ­– найменування Учасника – запит роз’яснення

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY