УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! НАДАНО ДОДВТКОВІ РОЗ'ЯСНЕННЯ! ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ ЙПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІМПЛЕМЕНТОВАНОГО МОМ ПРОЄКТУ «ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЄЮ ТА ПРИТУЛКОМ В УКРАЇНІ» (IMMIS), ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ ЄС (UA-2020-1290)

Subject: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! НАДАНО ДОДВТКОВІ РОЗ'ЯСНЕННЯ! ТЕНДЕР НА РОЗРОБКУ ЙПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ІМПЛЕМЕНТОВАНОГО МОМ ПРОЄКТУ «ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЄЮ ТА ПРИТУЛКОМ В УКРАЇНІ» (IMMIS), ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ ЄС (UA-2020-1290)
Published: 21.08.2020
Status: closed
Deadline: 
25.09.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує до участі в тендері Постачальників послуг до надання технічних та фінансових пропозицій щодо наступних послуг: Розробка та проведення інформаційної кампанії за результатами імплементованого МОМ проєкту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), що фінансується Європейським Союзом.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому архіві документації Запиту пропозицій нижче в оголошенні. 

Додаткові роз’яснення надано у прикріплених Інформаційних бюлетнях нижче в оголошенні. 

ЗП включає наступні документи:

Частина I: Інструкції для Постачальників послуг

Частина II: Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III: Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV: Технічне завдання

Частина V: Типовий Договір про надання послуг

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток С. Декларація про тендерне забезпечення

Додаток Е. Перелік документів тендерної пропозиції

Додатки F-I. Додаткова інформація про проєкт IMMIS та систему управління міграцією в Україні

До Запиту пропозицій додається Інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Пропозиції для надання Комісії мають бути дійсні протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття комерційних пропозицій (наступний робочий день після кінцевого терміну подання пропозицій) та повинні супроводжуватися Декларацією тендерного забезпечення (Додаток С).

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів пропозицій (з підписами та печатками) згідно переліку у Додатку Е на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами до 15:00, 25.09.2020 на електронну адресу iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа:

UA1-2020-1290 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Ціни на послуги вказуються у гривні, без ПДВ. Послуги, що закуповуються за цим тендером, є міжнародною технічною допомогою, яка надається в рамках проєкту, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України (реєстраційна картка №3632-04 від 01.03.2020) і підлягають звільненню від податку на додану вартість (ПДВ). Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати завершення тендеру. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1290 – Запит за роз’ясненнями, до уваги Анастасії Дан

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY