Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1521)

Subject: Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2020-1521)
Published: 08.09.2020
Status: closed
Deadline: 
15.09.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого наелення на сході України» за фінансування Уряду Японії, для втіленя якого оголошується конкурс.

МOM запрошує зацікавлених та кваліфікованих партнерів із Донецької та Луганської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування».

Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про навчання та підтримку бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми.

Проектні заявки мають бути надіслані у електронному вигляді не пізніше 18:00, 15 вересня 2020 року на адресу: iomkievtenders@iom.int, або, якщо розмір файлу перевищує 5 Мб, необхідно розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо).

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

У темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2020-1521 Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування_Назва організації.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

У темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2020-1521-питання за запитом пропозицій, до уваги Віталія Кравченка_Haзва НУО

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY