Увага! Тендер подовжено. Технічне завдання та форму бюджету проєктної заявки оновлено. Оголошення про пошук потенційних партнерів в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» (UA1-2020-1856)

Subject: Увага! Тендер подовжено. Технічне завдання та форму бюджету проєктної заявки оновлено. Оголошення про пошук потенційних партнерів в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» (UA1-2020-1856)
Published: 20.11.2020
Status: closed
Deadline: 
07.12.2020

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості у якості партнера-виконавця (ПВ) в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад» спрямованого на підвищення стійкості та згуртованості громад за рахунок спільних дій молоді. На сьогодні є серйозна прогалина в участі української молоді в громадському житті, що ставить під ризик їхню згуртованість та спроможність протистояти можливим майбутнім соціальним та економічним потрясінням у країні, яка вже серйозно постраждала від таких чинників як: слабкої економіки, недостатньо ефективних соціальних послуг та нестабільних мереж соціального захисту, а також  високих показників міграції, які всі разом посилені наслідками пандемії COVID-19.

З метою вирішення вищещазначених питань, проєкт буде підтримувати спільні дії молоді з трьох областей, у яких були зафіксовані найвищі показники відтоку молодих мігрантів у 2019 році:  Волинська, Закарпатська та Івано-Франківська. Для ефективного сприяння інклюзивній демократії з урахуванням місцевого контексту МОМ буде працювати під призмою охорони довкілля (усі три регіони є екологічно нестабільними та вразливими як до природних, так і до техногенних небезпечних факторів), щоб підвищити стійкість та згуртованість громад шляхом участі молоді.

МOM запрошує НУО подавати проєктні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проєкт буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про проєктну  діяльність ПВ, який підтримуватиме  МОМ в реалізації проєкту. Бюджет пропозиції має подаватися у гривні без ПДВ.

Партнер-виконавець обиратиметься відповідно до процедур відбору за принципом спаввідношення  якості/вартості, опис критеріїв якого надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проєкту;
  6. Додаток 4 – Форми проєктної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проєктної заявки – стандартні форми
  8. Додаток 6 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ;
  9. Додаток 7 – Декларація про тендерне забезпечення.

Проектна пропозиція та бюджет учаника тендеру (скановані копії з підписом та печаткою), повинні бути надіслані на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int до 16:00, 7 грудня 2020 рокy, що вважається кінцевою датою подання пропозицій.

В темі листа необхідно зазначити:

UA1-2020-1856 – найменування Учасника – «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад»

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Оплата виконаних послуг здійснюватиметься банківським переказом в українських гривнях.

Будь які питання та запити довідкової інформації стосовно тендеру необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2020-1856 – Запит роз’яснень, до уваги Саханди Світлани.

МОМ надасть відповіді на отримані запити письмово, засобами електронної пошти. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних постачальників послуг  (http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY