ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2020-1331)

Subject: ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ ПЕРСОНАЛУ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2020-1331)
Published: 22.12.2020
Status: closed
Deadline: 
12.01.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Нова Митниця», що реалізується МОМ за підтримки Уряду США, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на надання послуг із організації та проведення тестування персоналу Державної митної служби України.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Частина I.       Загальна інструкція для Постачальників послуг

Частина II.      Стандартні форми Технічної пропозиції (ФТП-1 – ФТП-6)

Частина ІІІ.     Стандартні форми Фінансової пропозиції (ФФП-1 – ФФП-2)

Додаток A       Кодекс поведінки Постачальника

Додаток B       Інформаційний листок Постачальника

Додаток C       Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D       Типовий Договір

Додаток Е       Технічне завдання

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Стандартні форми Технічної пропозиції:
 • ФТП-1: Форма Технічної пропозиції;
 • ФТП-2: Профіль учасника;
 • ФТП-3: Коментарі та пропозиції;
 • ФТП-4: Технічний підхід, методологія, план роботи, команда;
 • ФТП-5: Резюме фахівців;
 • ФТП-6: Графік роботи;
 1. Стандартні форми Фінансової пропозиції:
 • ФФП-1: Форма Фінансової пропозиції;
 • ФФП-2: Деталізація витрат;
 1. Кодекс поведінки постачальника (Додаток А);
 2. Інформаційний листок Постачальника (Додаток В);
 3. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток С);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 6. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 7. Чинне підтвердження відсутності заборгованостей із сплати податків та зборів (довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків та зборів);
 8. Довідка банку про відкриття банківських рахунків і наявну кредиторську заборгованість;
 9. Якщо учасником планується залучення субпідрядника, учасник надає додаткові документи щодо такого субпідрядника: ФТП-2, ФТП-5 та свідоцтво про реєстрацію компанії-субпідрядника.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 12 січня 2021 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1331 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями UA1-2020-1331 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

Надання послуг відбуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги (реєстраційна картка проекту 4254-01 від 04.06.2020), що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY