Увага! Оновлено ТЗ! Тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування» (UA1-2020-1550)

Subject: Увага! Оновлено ТЗ! Тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо безпечної міграції та працевлаштування» (UA1-2020-1550)
Published: 04.01.2021
Status: closed
Deadline: 
12.01.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (МОМ) оголошує тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо  безпечної міграції та працевлаштування».

Увага! Опубліковано інформаційний бюлетень 1550-01.

Детальне Технічне Завдання на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції наведено у Додатку 1 до даного тендерного оголошення (див. внизу сторінки).

Компанії, які висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої пропозиції та зразки поліграфічної продукції до 14:00, 12.01.2021 року.

Просимо зауважити, що процедура вибору Постачальника послуг буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Пропозиція Постачальника послуг має обов’язково містити наступні документи та інформацію:

 1. Комерційну пропозицію, складену за Формою-1 (див. Додаток 2 внизу сторінки) із зазначенням наступної інформації:
 • технічного опису пропонованих товарів;
 • ціни та вартості товарів;
 • термінів доставки повного тиражу продукції (кількість календарних днів на виготовлення з моменту підписання контракту);
 • умови оплати.

Ціни та вартість товару в комерційній пропозиції мають бути зазначені в українських гривнях без урахування ПДВПропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені. Звертаємо увагу, що поставка товарів у рамках даного запиту не є підставою для надання постачальнику будь-яких податкових преференцій та/або звільнення від сплати будь-яких податків та зборів.

Ціни, вказані в комерційній пропозиції Постачальника послуг, мають обов’язково включати:

 • вартість виготовлення продукції;
 • вартість доставки й занесення за адресою вул. Михайлівська 20, м. Київ.
 • вартість пілотних зразків.

Зразки пропонованої продукції по лотах 1, 2, 3, 7 визначення їх якості необхідно надсилати до 14:00, 12.01.2021 року за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 8, МОМ «тендер UA1-2020-1550, до уваги Карачевцевої В.О.» Всі зразки будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки тендерних пропозицій.

 1. Реєстраційні документи компанії, завірені підписом та печаткою:
 • установчі документи;
 • свідоцтво про державну реєстрацію;
 • довідка про включення до ЄДРПОУ;
 • свідоцтво платника єдиного податку;
 1. Заповнений інформаційний листок постачальника (див. Додаток 3 внизу сторінки);
 2. Підписаний кодекс поведінки постачальника (див. Додаток 4 внизу сторінки);

Однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ (Додаток 5 до даного тендерного оголошення).

Пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Комерційні пропозиції мають бути надіслані до 14:00, 12.01.2021 року разом з пакетом супровідних документів, відповідно до переліку зазначеного вище, на електронну адресу iomkievtenders@iom.int обов’язково зазначивши в темі листа: UA1-2020-1550_Тендер на виготовлення поліграфічної та сувенірної промо продукції в рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Донецької та Луганської областей щодо  безпечної міграції та працевлаштування».

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів, які надсилаються в одному повідомленні, не повинен перевищувати 7 Мб. В іншому випадку, необхідно завантажити файли на будь-який відкритий сервіс файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо), що не вимагає реєстрації, та надіслати посилання для завантаження папки з файлами.

Довідкову інформацію можна отримати за е-поштою: iomkievtenders@iom.int.

В темі листа необхідно вказати: UA1-2020-1550_­Запит додаткової інформації – До уваги Карачевцевої Вікторії.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY