Тендер на постачання квадрокоптерів Mavic 2 Pro та проведення практичних і теоретичних занять з управління квадрокоптерами Mavic 2 pro (UA-2020-1879)

Subject: Тендер на постачання квадрокоптерів Mavic 2 Pro та проведення практичних і теоретичних занять з управління квадрокоптерами Mavic 2 pro (UA-2020-1879)
Published: 12.01.2021
Status: closed
Deadline: 
26.01.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад», що реалізується МОМ за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії через Міністрество закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання квадрокоптерів Mavic 2 Pro та проведення практичних і теоретичних занять з управління квадрокоптерами Mavic 2 Pro.

Примітка: до розгляду будуть прийматися тендерні пропозиції, котрі включатимуть пропозицію на квадрокоптери та послуги з навчання.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B.1 Прайс-лист

Додаток В.2 Прайс-лист

Додаток С.1 Технічна специфікація квадрокоптерів

   Додаток С.2 Технічне завдання з проведення тренінгів

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Постачальники, зацікавлені в участі у тендері, надають такі документи та інформацію як частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С.1, С.2);
 4. Письмова (у довільній формі) згода учасника укласти Договір за типовим шаблоном МОМ (Додаток D) у разі обрання учасника переможцем тендеру;
 5. Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування (Додаток Е);
 6. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 7. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 8. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток H);
 9. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 10. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 11. Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 26 січня 2021 року. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2020-1879 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ, на умовах постачання DDP (INCOTERMS 2020): Закарпатська область (населені пункти: Дунковиця, Батьово, Свалява, Великий Бичків, Тячів, Довге), Волинська область (населені пункти: Володимир-Волинський, Ратне, Дубечне, Рожище) та Івано-Франківська область (населені пункти: Івано-Франківськ, Манява, Витвиця, Городниця, Надвірна).  Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2020-1879, до уваги Мурейко Євгенія». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

Поставка Товару та надання послуг виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання постачальником податкових пільг, зокрема, звільнення від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, анулювати процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY