УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕРМІНИ ТА ЕТАПИ КАМПАНІЇ ОНОВЛЕНО. ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З АДАПТАЦІЇ ТА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ІЗ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ У РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОКАМПАНІЇ «НАВІТЬ ТИ» (UA-2021-1406)

Subject: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕРМІНИ ТА ЕТАПИ КАМПАНІЇ ОНОВЛЕНО. ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З АДАПТАЦІЇ ТА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ ІЗ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ У РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ІНФОКАМПАНІЇ «НАВІТЬ ТИ» (UA-2021-1406)
Published: 29.01.2021
Status: closed
Deadline: 
12.02.2021

Міжнародна організація з міграції (далі – «МОМ») запрошує Постачальників послуг для надання технічних та фінансових пропозицій на наступні послуги з адаптації та розміщення в Донецькій та Луганській областях (територія, контрольована Урядом України) інформаційних матеріалів із протидії торгівлі людьми, розроблених у рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії «Навіть ти»  в рамках проекту  «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого  населення на Сході України”, що фінансується Урядом Японії, для чого складається цей Запит пропозицій (ЗП).

Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг буде обрано у відповідності до процедур відбору МОМ.

ЗП включає наступні документи:

Частина I: Інструкції для Постачальників послуг

Частина II: Технічна пропозиція - стандартні форми

Частина III: Фінансова пропозиція - стандартні форми

Частина IV: Технічне завдання

Частина V: Типовий Договір про надання послуг

Додаток А. Інформаційний листок постачальника

Додаток В. Кодекс поведінки постачальника

Додаток С. Декларація про тендерне забезпечення

Додаток D. Забезпечення авансового платежу

Додаток Е. Перелік документів тендерної пропозиції

До Запиту пропозицій додається Інструкція для постачальників послуг, яка включає в себе кваліфікаційні, технічні та адміністративні вимоги, зразки форм, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ.

Пропозиції для надання Комісії мають бути дійсні протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з дня відкриття комерційних пропозицій (наступний робочий день після кінцевого терміну подання пропозицій) та повинні супроводжуватися Декларацією тендерного забезпечення (Додаток С).

Завірені підписом та печаткою електронні скан копії технічної та фінансової пропозиції, разом із підтверджуючими документами згідно з переліком у Додатку Е повинні бути подані до 11:00, 12 лютого 2021 рокy,  в електронному вигляді на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int зазначивши в темі листа:

UA1-2021-1406– [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Звертаємо Вашу увагу, що загальний розмір файлів у вкладенні повідомлення не повинен перевищувати 5 Мб. В протилежному випадку постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну, що не вимагає реєстрації (Dropbox, OneDrive тощо), та надіслати на електронну адресу посилання для завантаження папки з файлами.

Разом з електронною версією пропозиції (технічної та фінансової) компанії, зацікавлені в участі у тендері надають підтверджуючу інформацію та скановані копіїї завірених супроводжуючих документів документів.  Повний перелік документів, що становляться частину пропозиції і мають бути надагі постачальником наведено у Додатку Е даного Запиту Пропозицій.

Ціни на послуги вказуються у гривні, без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Послуги, що є предметом цього запиту, виконуватимуться в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги та звільняються від податку на додану вартість (ПДВ) в Україні. Ціни, вказані в комерційних пропозиціях, в такому випадку не можуть включати в себе ПДВ. Загальна вартість Договору також не включатиме ПДВ. В разі, якщо переможець тендеру є платником ПДВ в Україні, МОМ разом із підписанням Договору про надання послуг, надасть копію картки реєстрації проекту та відповідного плану закупівель. В свою чергу переможець тендеру має вказати у рахунку, видатковій накладній та актах виконаних робіт, що послуги надано без оподаткування ПДВ та передати ці документи до МОМ, оформлені належним чином, разом із податковою накладною. Задля отримання деталей стосовно процесу звільнення від оподаткування ПДВ Постачальникам послугрекомендується звернутися до інструкції Державної фіскальної служби щодо Міжнародної технічної допомоги за наступними посиланнями:

Усі виплати будуть здійснюватися у гривні. Проте, якщо переможець тендеру зареєстрований поза межами Україні, розрахункова вартість, що підлягає оплаті, може бути конвертована у долар США або євро згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент здійснення платежу.

Важлива інформація для Постачальників Послуг: Орієнтовна вартість послуг, закупівля яких здійснюється в рамках тендеру становить 10’000.00 дол. США (десять тисяч доларів США) згідно офіційного обмінного курсу валют ООН, чинного на момент подання пропозиції.

 Для інформації постачальникам послуг обмінний курс валют ООН наведено за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Питання та запити довідкової інформації необхідно надсилати на електронну адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 (три) робочих дні до дати завершення тендеру. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1406 – Запит за роз’ясненнями, до уваги Саханди Світлани

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом.

Пропозиції, надані пізніше вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Представництво МОМ в Україні

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY