Тендер на виконання постачання IT обладнання в рамках проекту «Мультисекторальна підтримка для зменшення впливу пандемії COVID-19 на стабілізацію громад, що постраждали внаслідок конфлікту» (UA1-2021-2101)

Subject: Тендер на виконання постачання IT обладнання в рамках проекту «Мультисекторальна підтримка для зменшення впливу пандемії COVID-19 на стабілізацію громад, що постраждали внаслідок конфлікту» (UA1-2021-2101)
Published: 18.05.2021
Status: closed
Deadline: 
24.05.2021

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер UA1-2021-2101 на виконання постачання IT обладнання в рамках проекту «Мультисекторальна підтримка для зменшення впливу пандемії COVID-19 на стабілізацію громад, що постраждали внаслідок конфлікту», що реалізується МОМ за підтримки уряду Японії.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Запит пропозицій (RfQ), що містить детальні інструкції та стандарті форми можна завантажити за посиланням, наведеним у кінці цього оголошення.

Звертаємо увагу, що даний тендер відкрито для постачальників, що не є платниками ПДВ.

Комерційні пропозиції від постачальників, що є платниками ПДВ будуть відхилені.

Ціни та загальна вартість пропозиції  повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шестидесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Постачальники послуг, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої електронні комерційні пропозиції не пізніше 12:00 24.05.2021 року (дати закриття тендеру), разом із пакетом документів вказаних у Запиті пропозицій.

Електронні документів пропозиції (скан-копії) необхідно розмістити на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive, OneDrive тощо) після чого надіслати посилання (яке не потребує авторизації або реєстрації) для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше вказаного вище кінцевого часу подання пропозицій.

В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2021-2101 – найменування Учасника – Електронна пропозиція

Подаючи свою офіційну пропозицію у відповідь на цей запит Учасники підтверджують свою згоду укласти з МОМ типовий Договір, згідно з шаблоном, наведеним у Додатку 4 Запиту пропозицій, у разі повного або часткового прийняття МОМ поданої пропозицій.

МОМ відповість на будь-який запит роз'яснення, отриманий на електронну адресу iomkievtenders@iom.int до 12:00 21.05.2021 включно. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-2101 ­– найменування Учасника – запит роз’яснення

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www.iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Bidding documents: 
SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY