РОЗРОБКА ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ВІДЕОКОНТРОЛЬ ТА АВТОМАТИЧНЕ РОЗПІЗНАВАННЯ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ) (UA-2021-1338)

Subject: РОЗРОБКА ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ВІДЕОКОНТРОЛЬ ТА АВТОМАТИЧНЕ РОЗПІЗНАВАННЯ НОМЕРНИХ ЗНАКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ) (UA-2021-1338)
Published: 14.01.2022
Status: open
Deadline: 
01.02.2022

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Разом з ЄС до безпеки кордонів», що фінансується ЄС, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на розробку проєктної документації для побудови компоненту інтеграції: "Автоматизована інтелектуальна система відеоконтролю та автоматичного розпізнавання номерних знаків транспортних засобів, які перетинають українсько-молдавський кордон в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Мамалига".

Тендерна документація включає наступні документи:

  • Частина I.        Загальна інструкція для Постачальників послуг
  • Частина II.       Стандартні форми Технічної пропозиції (ФТП-1 – ФТП-6)
  • Частина ІІІ.      Стандартні форми Фінансової пропозиції (ФФП-1 – ФФП-2)
  • Додаток A       Кодекс поведінки постачальника
  • Додаток B       Інформаційний листок Постачальника
  • Додаток C       Декларація про тендерне забезпечення
  • Додаток D       Типовий Договір
  • Додаток Е       Технічне завдання    

Зверніть увагу, розробник проєктної документації (юридична особа або фізична особа-підприємець - переможець у тендері UA1-2021-1338) в майбутньому не буде допущений до участі в наступних тендерах:

  • Тендер на організацію та проведення землевпорядних/будівельних робіт  з метою побудови компоненту інтеграції: "Автоматизована інтелектуальна система відеоконтролю та автоматичного розпізнавання номерних знаків транспортних засобів, які перетинають українсько-молдавський кордон в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Мамалига";
  • Тендер на постачання обладнання для побудови компоненту інтеграції: "Автоматизована інтелектуальна система відеоконтролю та автоматичного розпізнавання номерних знаків транспортних засобів, які перетинають українсько-молдавський кордон в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Мамалига".

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції.

Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Податкові пільги, передбачені для проєктів міжнародної технічної допомоги, не поширюються на переможця цього тендеру.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 01.02.2022. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2021-1338 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями UA1-2021-1338». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація надається у відповідь на запит, надісланий на адресу iomkievtenders@iom.int. У темі листа необхідно вказати: UA1-2021-1338 – Назва компанії – Запит тендерної документації.

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY