Оголошення про конкурс для громадських організацій на тему: «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти» (UA1-2015-306)

Subject: Оголошення про конкурс для громадських організацій на тему: «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти» (UA1-2015-306)
Published: 26.06.2015
Status: closed
Deadline: 
03.07.2015

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних громадських організацій (ГО) в якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні (YCAT.

МOM запрошує ГО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти». Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки ГО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 03 липня 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-306.    

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Ганни Антонової та Ірини Мидловець  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед заявниками.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

 

SOCIAL NETWORKS
TRANSPARENCY